Firma asutamine ja valmisfirmad Soomes

Firma asutamine Soomes on kiire ja mugav, kõige aja- ja kuluefektsiivem lahendus on uue Soome valmisfirma omandamine. Kõik dokumendid saab vormistada Eestis või meie Helsinki kontoris, notaris ei ole vajalik käia. Kõik Soome firma registreerimisega seotud toimingud teeme meie. Uue ja varasema tegevuseta Soome valmisfirma hind alates 1580 EUR, mis sisaldab ka maksuregistreeringute avalduste koostamist ja esitamist.

Soome valmisfirma (Osakeyhtiö ehk OY) on registreeritud Soome äriregistris, ettevõttel on kehtiv Y-tunnus (registrikood) ja varasem majandustegevus puudub. Juriidiline omandisuhe muutub ostu-müügilepingu allkirjastamisel. Paketti kuulub ka maksuregistrite avalduste koostamine ja esitamine, s.h. ettemaksuregister, tööandjaregister ja käibemaksukohuslasena registreerimine. Äriühingu osakapital summas 2500 EUR on meie poolt juba registreeritud. Osanikuks võib olla nii füüsiline (s.h. Eesti kodanik) kui ka juriidiline isik. Soovi korral saame pakkuda ka varasemalt tegutsenud ajalooga ettevõtteid ja ettevõtte asutamist Soomes, s.h. Eesti firma registreerimine Soome maksuregistrites. Tasuta päring detailse hinnapakkumise koostamiseks »

Uus Soome valmisfirma
Firma asutamine Soomes
Valmisfirma hind al. 1580 EUR
Muudatuskanded 5-10 päeva
Maksuregistreeringud hinnas

Firma registreerimine Soomes

Firma asutamiseks Soomes on kõige mõistlikum lähenemine uue valmisfirma omandamine, sest kaob vajadus tegeleda pika asutamisprotsessi ning seonduvalt osakapitali sissemaksega – meie oleme kõige eest juba hoolt võtnud. Koostame dokumentatsiooni vastavalt andmetele (dokumendi koopia, uus tegevusala ja kontaktid) ning planeerime kohtumise kas Tallinnas või meie Helsinki kontoris allkirjastamaks osaniku/juhatuse poolt ostu-müügileping (kauppakirja). Samuti koostame ja esitame avaldused soovitud registritele (näiteks käibemaksukohuslaseks registreerimine, ettemaksuregister ja tööandjaregister). Esitame avaldused Soome registritele ning peale kinnitusi teavitame Teid muudatuste jõustumisest ning edastame dokumendid.

Teie saate Soome firma omanikuks lepingu allkirjastamise hetkel. Äriregister menetleb muudatuskandeid (juhatus/kontaktid) keskmiselt 5-10 tööpäeva, maksuamet (maksuregistreeringud) keskmiselt 15-30 tööpäeva. Vajadusel kontakteerub maksuamet uue juhatuse liikmega otse, täpsustamaks planeeritavat äritegevust. Soome äriregistri menetlusprotsessi on osaliselt võimalik jälgida ka Internetis, seega olete protsessiga alati kursis. Sarnaselt Eestile on ka Soomes enamik dokumentatsioonist salvestatud online äriregistris, vajadusel tuleb paberkandjal registridokumendid eraldi tellida.

Samm 1: Tasuta konsultatsioon
Kirjutage või helistage meile ning pakume Teile parima lahenduse. Esmane konsultatsioon ja detailne hinnapakkumine on tasuta!

Samm 2: Meie hoolitseme kõige eest
Kogume vajaliku info, koostame dokumentatsiooni ning peale Teie kinnitust esitame Soome äriregistrile ja maksuametile.

Samm 3: Alustage äritegevusega Soomes
Teavitame Teid kui muudatuskanded äriregistris ja maksuametis on toimunud ning saate alustada äritegevusega.

Hea teada

Kõik meie poolt pakutavad Soome valmisfirmad on asutatud viimase paari nädala jooksul, omavad äriregistris aktiivset Y-registrikoodi ning on “mitte-aktiivne” märkega. Seega on tagatud 100% garantii, et ettevõtte taust on puhas ning varasemat tegevust ei ole olnud. Täiendavalt oleme allpool loetlenud mõned infopunktid:

  • Minimaalselt on vajalik üks juhatuse liige ja üks asendusliige (võivad olla Eesti/Euroopa Liidu liikmesriigi kodanikud). Asendusliige  (varajäsen) allkirjastama ei pea, tema funktsioon on olla passiivne kontaktisik.
  • Pakume vajadusel virtuaalse kontori teenust (äriühingu juriidiline aadress) Soomes, mis sisaldab saabuva posti edastamist Teie e-mailile. Meie pakutav äriaadress asub Helsinkis.
  • Tavapaketiga nimemuutus ei kaasne, kuid meil on alati valida mitme neutraalse ärinime vahel. Lisateenusena pakume ka ärinime vahetust, mille puhul lisandub Soome riigilõiv. Täiendavalt on Soomes võimalik kasutada paralleelselt mitut ärinime.
  • Soomes hoiab ettevõte ise oma aktsionäride nimekirja, tegemist ei ole avaliku infoga.
  • Konsulteerime ka pangakontoga seonduvas. Soovi korral on võimalik avada pangakonto ka Eesti pangas, mille tarbeks saame teostada vajaliku dokumentatsiooni notariseerimise ja vandetõlked.
  • Valmisfirma hinnale lisandub Soome riiklik varasiirdumismaks 1.6% ostusummast. Meie koostame ja esitame kogu vajaliku dokumentatsiooni, mis garanteerib korrektse vormistuse.
  • Konsulteerime ka erinevate eriregistreeringutega, ehitusettevõtetele näiteks Tilaajavastuu register.
  • Soome äriregistri kodulehekülg www.ytj.fi ja kaubamärgi otsing nimipalvelu.prh.fi
  • Peamise töövaldkonna valimiseks saab tutvuda tegevusaladega aadressil www.stat.fi
  • Meie Soome kodanikust jurist esindab Teid vajadusel suhtlusel äriregistri ja teiste ametkondadega.

Tekkis küsimusi?

Kui Teil tekkis küsimusi seoses firma asutamisega Soomes, siis võtke meiega julgelt ühendust.

Aitame Teil asutada ettevõtte Soomes ja teostada kõik vajalikud toimingud!

Esmalt võtke meiega ühendust ning pakume välja parima lahenduse koos detailse hinnapakkumisega. Teises etapis koostame vajaliku dokumentatsiooni ning lepime kokku allkirjastamise. Seejärel esitame meie dokumendid Soome äriregistrile ja maksuametile ning teavitame Teid kui muudatuskanded on jõustunud.