Firma asutamine ja valmisfirmad Rootsis

Firma asutamine Rootsis on kiire ja mugav, kõige aja- ja kuluefektsiivem lahendus on uue Rootsi valmisfirma omandamine. Kõik dokumendid saab vormistada Eestis või meie Stockholmis kontoris, notaris ei ole vajalik käia. Kõik Rootsi firma registreerimisega seotud toimingud teeme meie. Uue ja varasema tegevuseta Rootsi valmisfirma hind alates 1980 EUR, mis sisaldab ka maksuregistreeringute avalduste koostamist ja esitamist.

Rootsi valmisfirma (Aktiebolag ehk AB) on registreeritud Rootsi äriregistris, ettevõttel on kehtiv registrikood ja varasem majandustegevus puudub. Juriidiline omandisuhe muutub ostu-müügilepingu allkirjastamisel. Paketti kuulub ka F-skatt maksuregistreeringu avalduste koostamine ja esitamine, s.h. tööandjaregistris ja käibemaksukohuslasena registreerimine. Äriühingu osakapital summas 50 000 SEK (ca. 5200 EUR) on meie poolt juba registreeritud. Osanikuks võib olla nii füüsiline (s.h. Eesti kodanik) kui ka juriidiline isik. Soovi korral saame pakkuda ka filiaali ja uue ettevõtte asutamist Rootsis, s.h. Eesti firma registreerimine Rootsi maksuregistrites. Tasuta päring detailse hinnapakkumise koostamiseks »

Uus Rootsi valmisfirma
Rootsi valmisfirma
Valmisfirma hind al. 1980 EUR
Muudatuskanded 5-10 päeva
Maksuregistreeringud hinnas

Firma registreerimine Rootsis

Firma asutamiseks Rootsis on kõige mõistlikum lähenemine uue valmisfirma omandamine, sest kaob vajadus tegeleda pika asutamisprotsessi ning seonduvalt osakapitali sissemaksega – meie oleme kõige eest juba hoolt võtnud. Koostame dokumentatsiooni vastavalt andmetele (dokumendi koopia, uus tegevusala ja kontaktid) ning planeerime kohtumise kas Tallinnas või meie Stockholmi kontoris allkirjastamaks osaniku/juhatuse poolt ostu-müügileping. Samuti koostame ja esitame avaldused maksuregistritele, F-skatt maksuregistreering, käibemaksukohuslaseks registreerimine ja tööandjaregister). Esitame avaldused Rootsi registritele ning peale kinnitusi teavitame Teid muudatuste jõustumisest ning edastame dokumendid.

Teie saate Rootsis firma omanikuks lepingu allkirjastamise hetkel. Äriregister menetleb muudatuskandeid (juhatus/kontaktid) keskmiselt 5-10 tööpäeva, maksuamet (maksuregistreeringud) keskmiselt 15-30 tööpäeva. Vajadusel kontakteerub maksuamet uue juhatuse liikmega otse. Rootsi äriregistri menetlusprotsessi on osaliselt võimalik jälgida ka Internetis, seega olete protsessiga alati kursis.

Samm 1: Tasuta konsultatsioon
Kirjutage või helistage meile ning pakume Teile parima lahenduse. Esmane konsultatsioon ja detailne hinnapakkumine on tasuta!

Samm 2: Meie hoolitseme kõige eest
Kogume vajaliku info, koostame dokumentatsiooni ning peale Teie kinnitust esitame Rootsi äriregistrile ja maksuametile.

Samm 3: Alustage äritegevusega Rootsis
Teavitame Teid kui muudatuskanded äriregistris ja maksuametis on toimunud ning saate alustada äritegevusega.

Hea teada

Kõik meie poolt pakutavad Rootsi valmisfirmad on asutatud viimase paari nädala jooksul, omavad äriregistris aktiivset registrikoodi ning on “mitte-aktiivne” märkega. Seega on tagatud 100% garantii, et ettevõtte taust on puhas ning varasemat tegevust ei ole olnud. Täiendavalt oleme allpool loetlenud mõned infopunktid:

  • Minimaalselt on vajalik üks juhatuse liige (võib olla Eesti/EL liikmesriigi kodanik) ja asendusliige (delgivningsbar person), kelle funktsioon on olla passiivne kontaktisik. Vähemalt üks osalistest peab omama Rootsi isikukoodi, juhul kui see puudub, siis saab antud teenuse tellida meie käest.
  • Tavapaketiga nimemuutus ei kaasne, kuid meil on alati valida mitme neutraalse ärinime vahel. Lisateenusena pakume ka ärinime vahetust. Täiendavalt on võimalik kasutada paralleelselt mitut ärinime.
  • Rootsis hoiab ettevõte ise oma aktsionäride nimekirja, tegemist ei ole avaliku infoga
  • Konsulteerime ka pangakontoga seonduvas. Soovi korral on võimalik avada pangakonto ka Eesti pangas, mille tarbeks saame teostada vajaliku dokumentatsiooni notariseerimise ja vandetõlked.
  • Esimesel tegevusaastal on ettevõttel kohustus prognoosida oma kasumit ning maksta kasumi pealt igakuiselt ettemakse (tulumaksu). Tegemist on ettemaksuga, mille Maksuamet hiljem vajadusel tasaarveldab. Tulumaksu määr on Rootsis 22%.
  • Konsulteerime ka eriregistreeringutega, ehitusettevõtetele näiteks ametiühing Byggnads.
  • Rootsi äriregistri kodulehekülg: www.bolagsverket.se, nime kontrollimine www.allabolag.se
  • Meie Rootsi kodanikust jurist esindab Teid vajadusel suhtlusel äriregistri ja teiste ametkondadega.

Tekkis küsimusi?

Kui Teil tekkis küsimusi seoses firma asutamisega Rootsis, siis võtke meiega julgelt ühendust.

Aitame Teil asutada ettevõtte Rootsis ja teostada kõik vajalikud toimingud!

Esmalt võtke meiega ühendust ning pakume välja parima lahenduse koos detailse hinnapakkumisega. Teises etapis koostame vajaliku dokumentatsiooni ning lepime kokku allkirjastamise. Seejärel esitame meie dokumendid Rootsi äriregistrile ja maksuametile ning teavitame Teid kui muudatuskanded on jõustunud.