Firma asutamine ja valmisfirmad Leedus

Firma asutamine Leedus on kiire ja mugav, meil on pidevalt pakkumisel ka uued aktiivse käibemaksukohuslase numbriga ettevõtted. Kõik dokumendid saab vormistada Eestis ja tehingu teostada Tallinna või Vilniuse notaris. Kõik firma registreerimisega seotud toimingud aitame teha meie, keskmiselt kulub muudatuskannete jõustumiseks 5-7 tööpäeva. Uue Leedu ettevõtte asutamine või valmisfirma hind alates 980 eur.

Leedu valmisfirma (Uzdaroji akcine bendrove ehk UAB) on registreeritud Leedu äriregistris, ettevõttel on kehtiv registrikood ja varasem majandustegevus puudub. Juhul kui on vajadus koheselt aktiivse käibemaksukohuslase numbriga Leedu ettevõtte järele, siis on mõistlik omandada valmisfirma, kui see pole algselt oluline, siis teostada uue ettevõtte asutamine (meie teostame notariaalse volikirja alusel). Valmisfirmade puhul on äriühingu osakapital summas 2500 eur meie poolt juba registreeritud. Osanikuks võib olla nii füüsiline kui ka juriidiline isik. Soovi korral saame pakkuda ka varasemalt tegutsenud ajalooga ettevõtteid ja ettevõtte asutamist Leedus. Tasuta päring detailse hinnapakkumise koostamiseks »

Uus Leedu valmisfirma
Company in Lithunia
Valmisfirma hind al. 980 eur
Muudatuskanded 5-7 päeva
KMKR numbriga firmad saadaval

Firma registreerimine Leedus

Firma asutamiseks Leedus on kõige mõistlikum lähenemine uue valmisfirma omandamine, sest kaob vajadus tegeleda asutamisprotsessi ning seonduvalt osakapitali sissemaksega – meie oleme kõige eest juba hoolt võtnud. See on parim lahendus kui osanikuks on juriidiline isik (osakapital on juba registreeritud). Juhul kui osanikuks on füüsiline isik, siis on soovi korral võimalik teostada ka uue äriühingu asutamine meile väljastatud notariaalse volikirja alusel, kuid sellisel juhul tuleb osakapital uuel juhatusel pangakontole kanda (meie avame ajutise pangakonto). Koostame dokumentatsiooni vastavalt andmetele (dokumendi koopia, uus tegevusala ja kontaktid) ning planeerime kohtumise Tallinna või Vilniuse notaris. Esitame avaldused Leedu äriregistrile ja peale muudatuste jõustumist teavitame Teid. Sarnaselt Eestile on ka Leedus enamik dokumentatsioonist salvestatud online äriregistris, vajadusel tuleb paberkandjal registridokumendid eraldi tellida.

Keskmiselt kestab valmisfirma omandamise protsess 5-7 tööpäeva, millest 5 tööpäeva moodustab Leedu äriregistri menetlusaeg ning olenevalt vajadusest paar tööpäeva dokumentatsiooni koostamine ja esitamine.

Samm 1: Tasuta konsultatsioon
Kirjutage või helistage meile ning pakume Teile parima lahenduse. Esmane konsultatsioon ja detailne hinnapakkumine on tasuta!

Samm 2: Meie hoolitseme kõige eest
Kogume vajaliku info, koostame dokumentatsiooni ning peale Teie kinnitust esitame Leedu äriregistrile ja maksuametile.

Samm 3: Alustage äritegevusega Leedus
Teavitame Teid kui muudatuskanded äriregistris ja maksuametis on toimunud ning saate alustada äritegevusega.

Hea teada

Kõik meie poolt pakutavad Leedu valmisfirmad on hiljuti asutatud ja omavad äriregistris aktiivset registrikoodi. Tagame 100% garantii, et ettevõtte taust on puhas ning varasemat tegevust ei ole olnud. 

  • Pakume virtuaalse kontori teenuseid (saabuva posti edastamine e-mailile või tavapostina).
  • Pakume Leedus raamatupidamise täispaketti. Meie Leedu raamatupidaja suhtluskeeled on inglise, vene ja leedu keel. Maksudeklaratsioone tuleb esitada igakuiselt, meie raamatupidaja saab kõike teha distantsilt suhtlusega. Vajadusel ka esindamine maksuametis.
  • Valmisfirma nimevahetust pakume lisateenusena. Vastavalt Leedu äriseadusele peab firma nimi olema leedu keeles hääldatav (v.a. kui emafirma on samanimeline).
  • Konsulteerime ka Leedu pangakontoga seonduvas ning saame soovitada erinevaid lahendusi vastavalt ettevõtte profiilile. Soovi korral on võimalik avada pangakonto ka Eesti pangas, mille tarbeks saame teostada vajaliku dokumentatsiooni notariseerimise ja vandetõlked.
  • Käibemaksukohuslasena registreerimise kohustus kui käive ületab 45 000 eur.
  • Leedu äriregistri kodulehekülg ning vaba nime kontrollimine: www.registrucentras.lt
  • Ettevõtte tulumaks on 15% (2017) ja dividendi väljamaksetele täiendavalt 15% (2017), esineb erisusi, palume meie juristidega konsulteerida. Aktiivse ettevõtte puhul on vajalik maksta juhatuse liikme tasu. Miinimumpalk 400 eur/kuu (2018). Sotsiaalmaksu määr on 30,49%.
  • Meie Leedu kodanikust jurist esindab Teid vajadusel suhtlusel äriregistri ja teiste ametkondadega.

Tekkis küsimusi?

Kui Teil tekkis küsimusi seoses firma asutamisega Leedus, siis võtke meiega julgelt ühendust.

Aitame Teil asutada ettevõtte Leedus ja teostada kõik vajalikud toimingud!

Esmalt võtke meiega ühendust ning pakume välja parima lahenduse koos detailse hinnapakkumisega. Teises etapis koostame vajaliku dokumentatsiooni ning lepime kokku allkirjastamise. Seejärel esitame meie dokumendid Leedu äriregistrile ja maksuametile ning teavitame Teid kui muudatuskanded on jõustunud.