Firma asutamine ja valmisfirmad Leedus

Firma asutamine Leedus on kiire ja mugav, meil on pidevalt pakkumisel ka uued aktiivse käibemaksukohuslase numbriga ettevõtted. Kõik dokumendid saab vormistada Eestis ja tehingu vormistada Tallinna või Vilniuse notaris. Kõik firma registreerimise ja ülesseadmisega seotud toimingud teostame meie, keskmiselt kulub Leedu ettevõtte ülesseadmiseks 5-7 tööpäeva. Uue Leedu ettevõtte asutamine või valmisfirma hind alates 980 EUR.

Leedu valmisfirma (Uzdaroji akcine bendrove ehk UAB) on registreeritud Leedu äriregistris, ettevõttel on kehtiv registrikood ja varasem majandustegevus puudub. Leedus on ettevõtte ülesseadmiseks kõige aja- ja kuluefektiivsem lahendus valmisfirma omandamine. Valmisfirmade puhul on äriühingu osakapital summas 2500 EUR meie poolt juba registreeritud, samuti on avatud nö. starter pangakonto Luminor pangas. Osanikuks võib olla nii füüsiline kui ka juriidiline isik. Soovi korral saame pakkuda ka varasemalt tegutsenud ajalooga ettevõtteid ja ettevõtte asutamist Leedus. Tasuta päring detailse hinnapakkumise koostamiseks »

Uus Leedu valmisfirma
Company in Lithunia
Valmisfirma hind al. 980 EUR
Muudatuskanded 5-7 päeva
KMKR numbriga firmad saadaval

Firma registreerimine Leedus

Firma asutamiseks Leedus on kõige mõistlikum lähenemine uue valmisfirma omandamine, sest kaob vajadus tegeleda pika asutamisprotsessi ning seonduvalt osakapitali sissemaksega – meie oleme kõige eest juba hoolt võtnud. Tuleb arvestada, et Leedus kehtivad tavapärasest rangemad nõuded äriühingu nimele, seega pakume Teile valiku erinevatest neutraalsetest eelkinnitatud nimevariantidest. Ettevõtte ülesseadmiseks koostame dokumentatsiooni vastavalt andmetele (dokumendi koopia, uus tegevusala ja kontaktid) ning planeerime allkirjastamiseks kohtumise Tallinna või Vilniuse notaris. Esitame avaldused Leedu äriregistrile ja peale muudatuste jõustumist teavitame Teid. Sarnaselt Eestile on ka Leedus enamik dokumentatsioonist salvestatud online äriregistris, vajadusel tuleb paberkandjal registridokumendid eraldi tellida.

Keskmiselt kulub Leedu firma ülesseadmisele 5-7 tööpäeva, millest 5 tööpäeva moodustab Leedu äriregistri menetlusaeg ning paar tööpäeva dokumentatsiooni koostamine ja esitamine. Juhul kui osanikuks on juriidiline isik tuleb arvestada lisanduva aja- ja töömahuga registrikaardi ja põhikirja vandetõlkimisel.

Samm 1: Tasuta konsultatsioon
Kirjutage või helistage meile ning pakume Teile parima lahenduse. Esmane konsultatsioon ja detailne hinnapakkumine on tasuta!

Samm 2: Meie hoolitseme kõige eest
Kogume vajaliku info, koostame dokumentatsiooni ning peale Teie kinnitust esitame Leedu äriregistrile ja maksuametile.

Samm 3: Alustage äritegevusega Leedus
Teavitame Teid kui muudatuskanded äriregistris ja maksuametis on toimunud ning saate alustada äritegevusega.

Hea teada

Leedu valmisfirmad on hiljuti asutatud, ilma varasema tegevuseta ja omavad äriregistris aktiivset registrikoodi. Meie Vilniuse kontor toetab täismahus raamatupidamise ja täiendavate kohapealsete äriteenustega.

  • Pakume virtuaalse kontori teenuseid (saabuva posti edastamine e-mailile või tavapostina).
  • Pakume Leedus raamatupidamise täispaketti. Meie Leedu raamatupidaja suhtluskeeled on inglise, vene ja leedu keel. Maksudeklaratsioone tuleb esitada igakuiselt, meie raamatupidaja saab kõike teha distantsilt suhtlusega. Vajadusel ka esindamine maksuametis.
  • Leedu tööjõupoliitika on teatud tegevusaladel (nt. ehitussektor, veokijuhid) soodne välistööjõu kaasamiseks kolmandatest riikidest (nt. Ukraina, Valgevene). Pakume täislahendusi seoses tööviisade vormistamise ning edasise raamatupidamise osas (nt. töölähetused EL riikidesse).
  • Valmisfirma nimevahetust pakume lisateenusena. Vastavalt Leedu äriseadusele peab firma nimi olema leedu keeles hääldatav (v.a. kui emafirma on samanimeline).
  • Konsulteerime ka Leedu pangakontoga seonduvas ning saame soovitada erinevaid lahendusi vastavalt ettevõtte profiilile. Soovi korral on võimalik avada pangakonto ka Eesti pangas, mille tarbeks saame teostada vajaliku dokumentatsiooni notariseerimise ja vandetõlked.
  • Käibemaksukohuslasena registreerimise kohustus kui käive ületab 45 000 EUR.
  • Leedu äriregistri kodulehekülg ning vaba nime kontrollimine: www.registrucentras.lt
  • Ettevõtte tulumaks on 15% (2018) ja dividendi väljamaksetele täiendavalt 15% (2018), esineb erisusi, palume meie juristidega konsulteerida. Aktiivse ettevõtte puhul on vajalik maksta juhatuse liikme tasu (võimalik optimeerida). Miinimumpalk 400 eur/kuu (2018). Sotsiaalmaksu määr on 30,49%.
  • Meie Leedu kodanikust jurist esindab Teid vajadusel suhtlusel äriregistri ja teiste ametkondadega.

Tekkis küsimusi?

Kui Teil tekkis küsimusi seoses firma asutamisega Leedus, siis võtke meiega julgelt ühendust.

Aitame Teil asutada ettevõtte Leedus ja teostada kõik vajalikud toimingud!

Esmalt võtke meiega ühendust ning pakume välja parima lahenduse koos detailse hinnapakkumisega. Teises etapis koostame vajaliku dokumentatsiooni ning lepime kokku allkirjastamise. Seejärel esitame meie dokumendid Leedu äriregistrile ja maksuametile ning teavitame Teid kui muudatuskanded on jõustunud.