Firma asutamine ja valmisfirmad Poolas

Firma asutamine Poolas on kiire ja mugav, meil on pidevalt pakkumisel ka uued aktiivse käibemaksukohuslase numbriga ettevõtted. Kõik dokumendid saab vormistada Eestis ja tehingu teostada Tallinna või Varssavi notaris. Kõik firma ülesseadmisega seotud toimingud teostame meie, keskmiselt kulub muudatuskannete jõustumiseks 7-10 tööpäeva. Uue Poola ettevõtte asutamine või valmisfirma hind alates 1580 EUR.

Poola valmisfirma (Spółka z ograniczona odpowiedzialnością ehk Sp. z. o.o.) on registreeritud Poola äriregistris, ettevõttel on kehtiv registrikood ja varasem majandustegevus puudub. Juhul kui on vajadus koheselt aktiivse käibemaksukohuslase numbriga Poola ettevõtte järele, siis on mõistlik omandada koheselt aktiivse registreeringuga valmisfirma. Valmisfirma ostul teostame meie kõik toimingud notariaalse volikirja alusel. Valmisfirmade puhul on äriühingu osakapital summas 5000 PLN (ca. 1200 eur) meie poolt juba registreeritud. Osanikuks võib olla nii füüsiline kui ka juriidiline isik. Soovi korral saame pakkuda ka varasemalt tegutsenud ajalooga ettevõtteid ja ettevõtte asutamist Poolas. Tasuta päring detailse hinnapakkumise koostamiseks »

Uus Poola valmisfirma
Poola valmisfirma
Valmisfirma hind al. 1580 EUR
Muudatuskanded 7-10 päeva
KMKR numbriga firmad saadaval

Firma registreerimine Poolas

Firma asutamiseks Poolas on kõige mõistlikum lähenemine uue valmisfirma omandamine, sest kaob vajadus tegeleda pika asutamisprotsessi ning seonduvalt osakapitali sissemaksega – meie oleme kõige eest juba hoolt võtnud. Juhul kui on vajalik aktiivne käibemaksukohuslase number, saame pakkuda sobiva uue valmisfirma. Koostame kogu vajaliku dokumentatsiooni vastavalt andmetele (dokumendi koopia, uus tegevusala ja kontaktid) ning planeerime kohtumise Tallinna (või soovi korral Varssavi) notaris, kus allkirjastame vajalikud dokumendid. Järgnevalt esitame meie avaldused Poola äriregistrile ja peale muudatuste jõustumist teavitame Teid. Sarnaselt Eestile on ka Poolas enamik dokumentatsioonist salvestatud online äriregistris, vajadusel tuleb paberkandjal registridokumendid eraldi tellida.

Keskmiselt kestab valmisfirma omandamise protsess 7-10 tööpäeva, millest 7 tööpäeva moodustab Poola äriregistri menetlusaeg ning olenevalt vajadusest paar tööpäeva dokumentatsiooni koostamine ja esitamine. Tuleb arvestada, et tihti on Poola äriregister ülekoormatud, ning menetluskanded võivad venida ka pikemaks.

Samm 1: Tasuta konsultatsioon
Kirjutage või helistage meile ning pakume Teile parima lahenduse. Esmane konsultatsioon ja detailne hinnapakkumine on tasuta!

Samm 2: Meie hoolitseme kõige eest
Kogume vajaliku info, koostame dokumentatsiooni ning peale Teie kinnitust esitame Poola äriregistrile ja maksuametile.

Samm 3: Alustage äritegevusega Poolas
Teavitame Teid kui muudatuskanded äriregistris on toimunud ning saate alustada äritegevusega.

Hea teada

Kõik meie poolt pakutavad Poola valmisfirmad on hiljuti asutatud ja omavad äriregistris aktiivset registrikoodi. Tagame 100% garantii, et ettevõtte taust on puhas ning varasemat tegevust ei ole olnud. 

  • Pakume virtuaalse kontori teenuseid (saabuva posti edastamine e-mailile või tavapostina).
    Saadaval on erinevate Poola regioonide juriidilised aadressid.
  • Pakume Poolas raamatupidamise täispaketti. Meie Poola raamatupidaja suhtluskeeled on inglise, vene ja poola keel. Maksudeklaratsioone tuleb esitada igakuiselt, meie raamatupidaja saab kõike teha distantsilt suhtlusega. Vajadusel ka esindamine maksuametis.
  • Kõikidel uutel Poola valmisfirmadel on olemas KRES (registrikood), REGON (statistikaregistreering) ja NIP (kohalik maksunumber). Vormistame kõik andmed vastavalt Teie ettevõtte uuele tegevusalale.
  • Konsulteerime ka pangakontoga seonduvas. Soovi korral on võimalik avada pangakonto ka Eesti pangas, mille tarbeks saame teostada vajaliku dokumentatsiooni notariseerimise ja vandetõlked.
  • Poola äriregistri kodulehekülg ning vaba nime kontrollimine: www.ems.ms.gov.pl
  • Ettevõtte tulumaks on 19% (2017), kuid teatud tingimustel aplikeerub 15% määr. Dividendi väljamaksetele (eraisik) maksumäär 19% (2017), esineb erisusi, palume meie juristidega konsulteerida. Miinimumpalk ca. 470 eur/kuu (2017). Sotsiaalmaksu määr tööandjale on 19.21%-22.41%.
  • Meie Poola kodanikust jurist esindab Teid vajadusel suhtlusel äriregistri ja teiste ametkondadega.

Tekkis küsimusi?

Kui Teil tekkis küsimusi seoses firma asutamisega Poolas, siis võtke meiega julgelt ühendust.

Aitame Teil asutada ettevõtte Poolas ja teostada kõik vajalikud toimingud!

Esmalt võtke meiega ühendust ning pakume välja parima lahenduse koos detailse hinnapakkumisega. Teises etapis koostame vajaliku dokumentatsiooni ning lepime kokku allkirjastamise. Seejärel esitame meie dokumendid Poola äriregistrile ja maksuametile ning teavitame Teid kui muudatuskanded on jõustunud.