Poola valmisfirma

Firma asutamine ja valmisfirmad Poolas

Firma asutamine Poolas on kiire ja mugav, meil on pidevalt pakkumisel ka uued aktiivse käibemaksukohuslase numbriga ettevõtted. Kõik dokumendid saab vormistada Eestis ja tehingu teostada Tallinna või Varssavi notaris. Kõik firma ülesseadmisega seotud toimingud teostame meie, keskmiselt kulub muudatuskannete jõustumiseks 5-15 tööpäeva. Uue Poola ettevõtte asutamine või valmisfirma hind alates 1780 EUR.

Poola valmisfirma (Spółka z ograniczona odpowiedzialnością ehk Sp. z. o.o.) on registreeritud Poola äriregistris, ettevõttel on kehtiv registrikood ja varasem majandustegevus puudub. Juhul kui on vajadus aktiivse käibemaksukohuslase numbriga Poola ettevõtte järele, siis on mõistlik omandada koheselt aktiivse KMKR registreeringuga valmisfirma. Valmisfirma ostul teostame meie kõik toimingud notariaalse volikirja alusel. Valmisfirmade puhul on äriühingu osakapital summas 5000 PLN meie poolt juba registreeritud. Osanikuks võib olla nii füüsiline kui ka juriidiline isik. Soovi korral saame pakkuda ka varasemalt tegutsenud ajalooga ettevõtteid ja ettevõtte asutamist Poolas. Tasuta päring detailse hinnapakkumise koostamiseks »

Poola firma – Sp. z. o.o.

Poola valmisfirma
Hind alates 1780 EUR
Firma asutamine 5-15 päeva
KMKR numbriga firmad saadaval

Firma registreerimine Poolas

Firma ülesseadmiseks Poolas on kõige mõistlikum lähenemine uue valmisfirma omandamine, sest kaob vajadus tegeleda pika asutamisprotsessi ning seonduvalt osakapitali sissemaksega – meie oleme kõige eest juba hoolt võtnud. Soovi korral saame füüsilistele isikutele pakkuda ka asutamisprotsessi s.h. digitaalsel teel peale PESEL numbri ja Trusted Profile ülesseadmist.

Juhul kui on vajalik aktiivne käibemaksukohuslase number, saame pakkuda sobiva uue valmisfirma, mis muudab protsessi kiireks. Koostame kogu vajaliku dokumentatsiooni vastavalt andmetele (dokumendi koopia, uus tegevusala ja kontaktid) ning planeerime kohtumise Tallinna (või soovi korral Varssavi) notaris, kus allkirjastame vajalikud dokumendid. Järgnevalt esitame meie avaldused Poola äriregistrile ja peale muudatuste jõustumist teavitame Teid. Sarnaselt Eestile on ka Poolas enamik dokumentatsioonist salvestatud online äriregistris, vajadusel tuleb paberkandjal registridokumendid eraldi tellida.

Juhul kui soovite uue Poola firma registreerida käibemaksukohuslaseks (soovitame Poolas antud juhul valmisfirmat KMKR registreeringuga pigem), siis tuleb arvestada maksuameti poolt esitatavate küsimustega, millele tuleb anda põhjalikud vastused. Näiteks tuleb koostada planeeritava äritegevuse ning partnerite ja klientide ülevaade (soovitatavalt Poolaga seonduv). Samuti on oluline täpsustada mis allikatest finantseeritakse äritegevust Poolas ning plaanitavate töötajate registreerimisega seonduv. Täiendavalt on vajalik raamatupidaja ning pangakonto olemasolu.

Keskmiselt kestab valmisfirma omandamise protsess 5-15 tööpäeva. Tuleb arvestada, et tihti on Poola äriregister ülekoormatud, ning menetluskanded võivad venida.

Tegevused

Esmalt, võtke meiega ühendust

Kaardistame Teie eesmärgid ja ootused ning pakume võimalikud lahendused. Esmane konsultatsioon äriühingu ülesseadmiseks koos hinnapakkumisega on tasuta.

Seejärel teostame vajalikud toimingud

Koostame juriidilise dokumentatsiooni ning teostame vajalikud vormistused ja allkirjastamised. Juhime projekti algusest lõpuni kuni Poola äriregistri kinnituskanneteni.

Olete valmis äritegevusega alustama

Teavitame Teid kohe, kui registrikanded on teostatud. Saame pakkuda äriteenuseid vastavalt teie vajadustele, näiteks raamatupidamine ja nõustamine Poolas.

Hea teada

Kõik meie poolt pakutavad Poola valmisfirmad on hiljuti asutatud ja omavad äriregistris aktiivset registrikoodi. Tagame 100% garantii, et ettevõtte taust on puhas ning varasemat tegevust ei ole olnud. 

 • Vahendame virtuaalse kontori teenuseid (saabuva posti edastamine e-mailile või tavapostina).
  Saadaval on erinevate Poola regioonide juriidilised aadressid.
 • Toetame ka PESEL numbri ja Trusted Profile ülesseadmisel eraisikutele.
 • Pakume Poolas raamatupidamise täispaketti. Meie Poola raamatupidaja suhtluskeeled on inglise ja poola keel. Maksudeklaratsioone tuleb esitada igakuiselt, raamatupidaja saab kõike teha distantsilt suhtlusega. Vajadusel ka esindamine maksuametis.
 • Kõikidel uutel Poola valmisfirmadel on olemas KRES (registrikood), REGON (statistikaregistreering) ja NIP (kohalik maksunumber). Vormistame kõik andmed vastavalt Teie ettevõtte uuele tegevusalale.
 • Konsulteerime ka pangakontoga seonduvas. Soovi korral on võimalik avada pangakonto ka Eesti pangas, mille tarbeks saame teostada vajaliku dokumentatsiooni notariseerimise ja vandetõlked. Samuti pakume tugipaketti Poola pangas konto avamiseks misjuhul meie esindaja tuleb teiega panka kaasa.
 • Spetsialiseerume Poolas fintech tegevuslubade taotlemisele (nt. CASP, EMI, PI) ja pakume mitmeid erinevaid vastavuskontrolli teenuseid (nt. AML audit ja MLRO allhange)
 • Valmisfirma nime on võimalik muuta. Poola äriregistri kodulehekülg ning vaba nime kontrollimine: wyszukiwarka-krs.ms.gov.pl
 • Ettevõtte tulumaksumäär on 19%, kuid teatud tingimustel aplikeerub ka 9% määr. Miinimumpalk ca. 1000 EUR/kuu (2024). Soovitame alati konsulteerida maksunõustajaga korrektseks maksuarvestuseks.
 • Meie Poola kodanikust jurist esindab Teid vajadusel suhtlusel äriregistri ja teiste ametkondadega.

Tekkis küsimusi?

Kui Teil tekkis küsimusi seoses firma asutamisega Poolas, siis võtke meiega julgelt ühendust.

  Aitame Teil asutada ettevõtte Poolas ja teostada kõik vajalikud toimingud!

  Esmalt võtke meiega ühendust ning pakume välja parima lahenduse koos detailse hinnapakkumisega. Teises etapis koostame vajaliku dokumentatsiooni ning lepime kokku allkirjastamise. Seejärel esitame meie dokumendid Poola äriregistrile ja maksuametile ning teavitame Teid kui muudatuskanded on jõustunud.