Firma asutamine ja valmisfirmad Norras

Firma või äriühingu filiaali asutamine Norras meie abiga on kiire ja mugav. Kõik dokumendid saab vormistada Eestis või meie Oslo kontoris, notaris ei ole vajalik käia. Kõik Norra firma registreerimisega seotud toimingud teostame meie. Täiendavalt pakume toetavaid äriteenuseid nagu sertifitseeritud raamatupidamine, virtuaalne kontor, kohapealne juriidiline tugi ning eraisikutele vajaliku D-numbri taotlemine distantsilt. Uue ja varasema tegevuseta Norra valmisfirma hind alates 1980 EUR, mis sisaldab ka registreerimiseks vajalikku riigilõivu.

Norra valmisfirma (Aksjeselskaper või AS) on registreeritud Norra äriregistris, ettevõttel on kehtiv registrikood ja varasem majandustegevus puudub. Äriühingu osakapital summas 30.000 NOK on meie poolt juba registreeritud. Osanikuks võib olla nii füüsiline (s.h. Eesti kodanik) kui ka juriidiline isik. Soovi korral saame pakkuda ka varasemalt tegutsenud ajalooga ettevõtteid ja ettevõtte asutamist Norras, samuti äriühingu filiaali (Norskregistrert utenlandsk foretak või NUF) asutamist Norras. Pakume konsultatsiooni sobivaima lahenduse leidmiseks vastavalt Teie eesmärkidele. Tasuta päring detailse hinnapakkumise koostamiseks »

Uus Norra valmisfirma
Norra valmisfirma
Valmisfirma hind al. 1980 EUR
Muudatuskanded 5-10 päeva
KMKR numbriga firmad saadaval

Firma registreerimine Norras

Firma asutamiseks Norras on kõige mõistlikum lähenemine uue valmisfirma omandamine, sest kaob vajadus tegeleda asutamisprotsessi ning seonduvalt osakapitali sissemaksega – meie oleme kõige eest juba hoolt võtnud. Filiaali asutamise puhul ei ole osakapitali sissemakse vajalik. Üldjuhul soovitame alati pigem (tütar)firma ehk AS asutamist, sest filiaali ehk NUF puhul rakenduvad mahukad raporteerimiskohustused ning väiksem kaitse emafirma riskidele. Parima lahenduse saab samas valida lähtudes konkreetsest olukorrast ning eesmärkidest, täpse ning optimaalseima lähenemisviisi arutame koos Teiega läbi.

Tuleb arvestada, et Norras on vajalik taodelda asjaajamiseks ja firma asutamiseks D-number (kohalik ajutine isikukood), mille saame samuti distantsilt vormistada,  keskmiselt kulub D-numbri saamiseks 10 tööpäeva (alternatiivina kohapeal 1-2 tööpäeva). D-number on vajalik juhatuse liikme(te)le. Filiaali puhul on võimalik tellida meilt ka esindusteenus, mille puhul saab hakkama ilma D-numbrita. Firma ülesseadmiseks koostame dokumentatsiooni vastavalt andmetele (dokumendi koopia, uus tegevusala ja kontaktid) ning planeerime kohtumise kas Tallinnas või meie Oslo kontoris allkirjastamaks dokumendid (notaris ei ole vajalik käia). Esitame avaldused Norra registritele ning peale kinnitusi teavitame Teid muudatuste jõustumisest ning edastame dokumendid. Pakume ka edasist tuge Norra asjaajamises, nt. töötajate vormistamisel.

Samm 1: Tasuta konsultatsioon
Kirjutage või helistage meile ning pakume Teile parima lahenduse. Esmane konsultatsioon ja detailne hinnapakkumine on tasuta!

Samm 2: Meie hoolitseme kõige eest
Kogume vajaliku info, koostame dokumentatsiooni ning peale Teie kinnitust esitame Norra äriregistrile ja maksuametile.

Samm 3: Alustage äritegevusega Norras
Teavitame Teid kui muudatuskanded äriregistris ja maksuametis on toimunud ning saate alustada äritegevusega.

Hea teada

Meie poolt asutatud uue Norra valmisfirmad omavad äriregistris aktiivset registrikoodi. Samuti saame pakkuda rätseplahendusena uue ettevõtte, filiaali või tütarfirma asutamist olenevalt olukorrast ja eesmärkidest.

  • Pakume virtuaalse kontori teenuseid (saabuva posti edastamine e-mailile või tavapostina).
  • Norra osaühingu (AS) puhul on minimaalselt vajalik üks juhatuse liige ja osanik (võivad olla Eesti/Euroopa Liidu liikmesriigi kodanikud). Filiaali asutamise (NUF) korral tuleb määrata ka Norra kodanikust kontaktisik juhul kui puudub D-number. Vajadusel pakume seda teenust.
  • Pakume Norras raamatupidamise täispaketti. Meie Norra raamatupidaja suhtluskeeled on inglise ja norra keel. Maksudeklaratsioone tuleb esitada igakuiselt, meie raamatupidaja saab kõike teha distantsilt. Vajadusel ka esindamine maksuametis. Meie raamatupidaja on Norras ametlikult sertifitseeritud.
  • Lisateenusena pakume ka teie poolt valitud firma ärinime kasutamist äriregistris.
  • Käibemaksukohuslasena registreerimise kohustus kui käive ületab 50.000 NOK. Pakume ka KMKR registreeringu koostamise, esitamise ja Norra maksuametiga suhtluse korraldamise teenust.
  • Konsulteerime ka pangakontoga seonduvas. Valmisfirmal on pangakonto Danske pangas, kuid ümbervormistamiseks tuleb pangas kohapeal käia. Soovi korral on võimalik avada pangakonto ka Eesti pangas, mille tarbeks saame teostada vajaliku dokumentatsiooni notariseerimise ja vandetõlked.
  • Toetame ehitustöötajate registreerimisel (s.h. D-number ja maksukaart) ning HSE kaardi vormistamisel.
  • Norra äriregistri kodulehekülg nimede kontrollimiseks aadressil www.brreg.no
  • Meie Norra kodanikust jurist esindab Teid vajadusel suhtlusel äriregistri ja teiste ametkondadega.

Tekkis küsimusi?

Kui Teil tekkis küsimusi seoses firma asutamisega Norras, siis võtke meiega julgelt ühendust.

Aitame Teil asutada ettevõtte Norras ja teostada kõik vajalikud toimingud!

Esmalt võtke meiega ühendust ning pakume välja parima lahenduse koos detailse hinnapakkumisega. Teises etapis koostame vajaliku dokumentatsiooni ning lepime kokku allkirjastamise. Seejärel esitame meie dokumendid Norra äriregistrile ja maksuametile ning teavitame Teid kui muudatuskanded on jõustunud.