Firma asutamine ja valmisfirmad Eestis

Firma asutamine Eestis on kiire ja mugav, meil on pidevalt pakkumisel nii uued kui ka varasema ajalooga ning aktiivse käibemaksukohuslase numbriga ettevõtted. Kõik dokumendid saab vormistada kas notaris või ID-kaardiga. Kõik Eesti firma registreerimisega seotud toimingud teeme meie, keskmiselt kulub muudatuskannete jõustumiseks 2-5 tööpäeva. Eesti kodanikule ettevõtte asutamine ja uue Eesti valmisfirma hind alates 480 eur.

Eesti valmisfirma (Osaühing ehk ) on registreeritud Eesti äriregistris, ettevõttel on kehtiv registrikood ja varasem majandustegevus puudub. Juhul kui on vajadus koheselt aktiivse käibemaksukohuslase (KMKR) numbriga Eesti ettevõtte järele, siis on mõistlik omandada valmisfirma, kui see pole algselt oluline, siis teostada uue ettevõtte asutamine Eesti ID-kaardiga. Valmisfirmade puhul on äriühingu osakapital summas 2500 eur meie poolt juba registreeritud. Osanikuks võib olla nii füüsiline kui ka juriidiline isik. Soovi korral saame pakkuda ka varasemalt tegutsenud ajalooga ettevõtteid (näiteks varasem registreerimiskuupäev) ja ettevõtte asutamist Eestis. Tasuta päring detailse hinnapakkumise koostamiseks »

Uus Eesti valmisfirma
Company formation Estonia
Valmisfirma hind al. 480 eur
Muudatuskanded 2-5 päeva
KMKR numbriga firmad saadaval

Firma registreerimine Eestis

Firma asutamiseks Eestis on kõige mõistlikum lähenemine uue valmisfirma omandamine, sest kaob vajadus tegeleda asutamisprotsessi ning seonduvalt osakapitali sissemaksega – meie oleme kõige eest juba hoolt võtnud. See on parim lahendus kui osanikuks on juriidiline isik (osakapital on juba registreeritud). Juhul kui osanikuks on füüsiline isik, siis on võimalik teostada ka uue äriühingu asutamine Eesti ID-kaardiga ning osakapitali sissemaksega seotud toimingud saab teostada hilisemalt. Ettevõtte ärinime saate valida Teie. Koostame kogu vajaliku dokumentatsiooni vastavalt andmetele (dokumendi koopia, uus tegevusala ja kontaktid) ning planeerime kohtumise notaris või digiallkirjastamise Eesti ID-kaardiga. Esitame avaldused Eesti äriregistrile ja peale muudatuste jõustumist teavitame Teid. Eestis on enamik dokumentatsioonist salvestatud online äriregistris, vajadusel tuleb paberkandjal registridokumendid eraldi tellida.

Keskmiselt kestab valmisfirma omandamise protsess 2-5 tööpäeva, millest kuni 5 tööpäeva moodustab Eesti äriregistri menetlusaeg. Notariaalse ostu-müügilepingu alusel on võimalik koheselt ka pangakonto avada.

Samm 1: Tasuta konsultatsioon
Kirjutage või helistage meile ning pakume Teile parima lahenduse. Esmane konsultatsioon ja detailne hinnapakkumine on tasuta!

Samm 2: Meie hoolitseme kõige eest
Kogume vajaliku info, koostame dokumentatsiooni ning peale Teie kinnitust esitame Eesti äriregistrile ja maksuametile.

Samm 3: Alustage äritegevusega Eestis
Teavitame Teid kui muudatuskanded äriregistris on toimunud ning saate alustada äritegevusega.

Hea teada

Kõik meie poolt pakutavad Eesti valmisfirmad on hiljuti asutatud ja omavad äriregistris aktiivset registrikoodi. Tagame 100% garantii, et ettevõtte taust on puhas ning varasemat tegevust ei ole olnud. 

  • Pakume virtuaalse kontori teenuseid (saabuva posti edastamine e-mailile või tavapostina).
  • Pakume Eestis raamatupidamise täispaketti. Meie raamatupidaja suhtluskeeled on eesti ja inglise keel. Maksudeklaratsioone tuleb esitada igakuiselt, meie raamatupidaja saab kõike teha distantsilt suhtlusega. Vajadusel ka esindamine maksuametis.
  • Konsulteerime ka pangakontoga seonduvas vastavalt ettevõtte profiilile.
  • Tegevusala põhikirja ei lisata, põhitegevusalad märgitakse majandusaastaaruandes.
  • Käibemaksukohuslasena registreerimine toimub kas kohustuslikult või vabatahtlikult. Kohustus registreerida tekib alates päevast kui tehingute maksustatav käive ületab 40 000 eur.
  • Eestis maksustatakse ainult jaotatud kasumit. Kui kasum investeeritakse uuesti ettevõttesse, on see maksuvaba. Dividendid maksustatakse Eestis 20% ettevõtte tulumaksuga. Netosummalt on arvestus 20/80. Käibemaksu üldine määr on 20%, ekspordil ning ühendusesisese käibe puhul on 0%.
  • Eesti äriregistri kodulehekülg ning vaba nime kontrollimine: www.ariregister.rik.ee
  • Meie Eesti kodanikust jurist esindab Teid vajadusel suhtlusel äriregistri ja teiste ametkondadega.

Tekkis küsimusi?

Kui Teil tekkis küsimusi seoses firma asutamisega Eestis, siis võtke meiega julgelt ühendust.

Aitame Teil asutada ettevõtte Eestis ja teostada kõik vajalikud toimingud!

Esmalt võtke meiega ühendust ning pakume välja parima lahenduse koos detailse hinnapakkumisega. Teises etapis koostame vajaliku dokumentatsiooni ning lepime kokku allkirjastamise. Seejärel esitame meie dokumendid Eesti äriregistrile ja maksuametile ning teavitame Teid kui muudatuskanded on jõustunud.