Eesti valmisfirma

Firma asutamine ja valmisfirmad Eestis

Firma asutamine Eestis on kiire ja mugav, meil on pidevalt pakkumisel nii uued kui ka varasema ajalooga ning aktiivse käibemaksukohuslase numbriga ettevõtted. Kõik dokumendid saab vormistada kas notaris või ID-kaardiga. Kõik Eesti firma registreerimisega seotud toimingud teeme meie, keskmiselt kulub muudatuskannete jõustumiseks 2-5 tööpäeva. Eesti kodanikule ettevõtte asutamine ja uue Eesti valmisfirma hind alates 680 eur.

Eesti valmisfirma (Osaühing ehk OÜ) on registreeritud Eesti äriregistris, ettevõttel on kehtiv registrikood ja varasem majandustegevus puudub. Juhul kui on vajadus koheselt aktiivse käibemaksukohuslase (KMKR) numbriga Eesti ettevõtte järele, siis saame pakkuda vastava valmisfirma, kui see pole algselt oluline, siis teostada uue ettevõtte asutamine Eesti ID-kaardiga. Valmisfirmade puhul on äriühingu osakapital meie poolt juba registreeritud. Osanikuks võib olla nii füüsiline kui ka juriidiline isik. Saame pakkuda ka varasemalt tegutsenud ajalooga ettevõtteid (näiteks varasem registreerimiskuupäev) ja ettevõtte asutamise tuge Eestis keerukamatele äristruktuuridele. Tasuta päring detailse hinnapakkumise koostamiseks »

Eesti firma – OÜ

Company formation Estonia
Hind alates 680 EUR
Muudatuskanded 2-5 päeva
KMKR numbriga firmad saadaval

Firma registreerimine Eestis

Kuigi Eestis on firma asutamine üldjuhtudel lihtne ja mugav, siis teatud olukordades tuleb siiski abiks professionaalse nõustaja ja teenusepakkuja kaasamine, näiteks olukordades kus Eesti firma osanikuks või asutajaks saab välisriigi juriidiline isik või on plaanis luua mitmete ettevõtete struktuur, mis kandub ka välisriikidesse. Samuti võib olla vajadus kiireks vormistuseks KMKR-numbriga äriühingu ülesseadmisel või kindlate kriteeriumite ja vanema registreerimiskuupäevaga firma järele, või juba teatud tegevusluba omava äriühingu omandamiseks – sellisel juhul saame pakkuda lahendusi eesmärgini jõudmiseks.

Juhul kui tegemist on tavapärase ülesseadega ja osanikuks on füüsiline isik, siis on mõistlik teostada uue äriühingu asutamine Eesti ID-kaardiga ning osakapitali sissemaksega seotud toimingud saab teostada hilisemalt. Ettevõtte ärinime saate valida Teie. Koostame kogu vajaliku dokumentatsiooni vastavalt andmetele (dokumendi koopia, uus tegevusala ja kontaktid) ning planeerime kohtumise notaris või digiallkirjastamise Eesti ID-kaardiga. Esitame avaldused Eesti äriregistrile ja peale muudatuste jõustumist teavitame Teid. Eestis on valdav enamus dokumentatsioonist salvestatud (ja tasuta ligipääsetav) online äriregistris, vajadusel tuleb paberkandjal registridokumendid eraldi tellida notaribüroost.

Keskmiselt kestab ettevõtte asutamise ja/või valmisfirma omandamise protsess 2-5 tööpäeva, millest kuni 5 tööpäeva moodustab Eesti äriregistri menetlusaeg. Notariaalse ostu-müügilepingu alusel on võimalik koheselt ka pangakonto avamisele siirduda. Täpsema tegevuste ajajoone saame teavitada peale kõikide tellimusega seotud andmete analüüsi.

Tegevused

Esmalt, võtke meiega ühendust

Kaardistame Teie eesmärgid ja ootused ning pakume võimalikud lahendused. Esmane konsultatsioon äriühingu ülesseadmiseks koos hinnapakkumisega on tasuta.

Seejärel teostame vajalikud toimingud

Koostame juriidilise dokumentatsiooni ning teostame vajalikud vormistused ja allkirjastamised. Juhime projekti algusest lõpuni kuni Eesti äriregistri kinnituskanneteni.

Olete valmis äritegevusega alustama

Teavitame Teid kohe, kui registrikanded on teostatud. Saame pakkuda äriteenuseid vastavalt teie vajadustele, näiteks raamatupidamine ja nõustamine Eestis.

Hea teada

Kõik meie poolt pakutavad Eesti valmisfirmad on hiljuti asutatud ja omavad äriregistris aktiivset registrikoodi. Tagame 100% garantii, et ettevõtte taust on puhas ning varasemat tegevust ei ole olnud.

 • Vahendame virtuaalse kontori teenuseid (saabuva posti edastamine e-mailile või tavapostina).
 • Pakume Eestis raamatupidamise täispaketti. Meie raamatupidaja suhtluskeeled on eesti ja inglise keel. Maksudeklaratsioone tuleb esitada igakuiselt juhul kui on registeeritud töötajaid või ettevõte on käibemaksukohuslane, meie raamatupidaja saab kõike teha distantsilt suhtlusega. Vajadusel ka esindamine maksuametis.
 • Konsulteerime ka pangakontoga seonduvas vastavalt ettevõtte profiilile, sealhulgas välispankades konto avamise protseduurid ja seonduv konsultatsioon.
 • Tegevusala põhikirja ei lisata, põhitegevusalad märgitakse majandusaastaaruandes.
 • Spetsialiseerume Eestis fintech tegevuslubadega seonduvale nõustamisele (nt. CASP) ja pakume mitmeid erinevaid vastavuskontrolli teenuseid kohustatud isikutele (nt. AML audit ja RAB kontaktisik)
 • Käibemaksukohuslasena registreerimine toimub kas kohustuslikult või vabatahtlikult. Kohustus registreerida tekib alates päevast kui tehingute maksustatav käive ületab 40 000 EUR.
 • Eestis maksustatakse ainult jaotatud kasumit. Kui kasum investeeritakse uuesti ettevõttesse, on see maksuvaba. Dividendid maksustatakse Eestis 20% ettevõtte tulumaksuga ja käibemaksu üldine määr on 22% (2024). Miinimumpalk 820 EUR/kuu (2024). Soovitame alati konsulteerida maksunõustajaga korrektseks maksuarvestuseks.
 • Eesti äriregistri kodulehekülg ning vaba nime kontrollimine: www.ariregister.rik.ee
 • Meie Eesti kodanikust jurist esindab Teid vajadusel suhtlusel äriregistri ja teiste ametkondadega.

Tekkis küsimusi?

Kui Teil tekkis küsimusi seoses firma asutamisega Eestis, siis võtke meiega julgelt ühendust.

  Aitame Teil asutada ettevõtte Eestis ja teostada kõik vajalikud toimingud!

  Esmalt võtke meiega ühendust ning pakume välja parima lahenduse koos detailse hinnapakkumisega. Teises etapis koostame vajaliku dokumentatsiooni ning lepime kokku allkirjastamise. Seejärel esitame meie dokumendid Eesti äriregistrile ja maksuametile ning teavitame Teid kui muudatuskanded on jõustunud.